بازگشت به خواندنی

بازگشت به خواندنی

پشت پرده حملات هک گسترده به سایت ها

سلام دوست گلم. طی روزهای گذشته ده ها وب سایت ارزشی در ایران از جمله سایت های حوزه علیمه و سایت های وابسته به رهبری و فرهنگی مورد حمله هکرها قرار گرفته و هک شدند. همچنین روز گذشته سایت دانشگاه الزهرا نیز هک شد و از مردم دعوت شد تا در فراخوانی اعتصاب شرکت کنند !

جالبه بدانید که نوجوانی هم بی نسیب نبوده است و هر هفته هزاران حمله توسط هکران به ان صورت میگیرد و طی روزهای گذشته این حملات ۱۰ برابر شده است و دوستان ما در واحد امنیت جلوی تمام این حملات را گرفته اند.

اما سوال اینجاست که چرا الان ؟ چرا سایت نوجوانی ؟ چرا سایت های ارزشی و روحانی ها رو دارن هک میکنند ؟ هدفشون چیه؟

در ابتدای امر عده ای از مردم جلو امدند تا اعتراض خود را نسبت به مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشور اعلام کنند. اما رفته رفته این اعتراض ها جهت دار شد و با همکاری گروه های تروریستی شکل جدیدی به خود گرفت و تبدیل به اغتشاش شد. تا جایی که خیلی از شماها با والدین یا دوستان خودتان سرهمین مسایل درگیر شده اید و برخی از کاربران برنامه نیز هم اکنون در زندان یا کانون اصلاح و تربیت به سر میبرند!

دشمن که شرایط را اماده دیده از تمام قدرت خود در فضای فیزیکی و فضای مجازی استفاده میکند تا دین را از بین ببرد و برای انکه قیافه حق به جانب بگیرد از نام خانم امینی سو استفاده میکند.

هدف دشمن اینکه که هرکجا نامی از اسلام و دین و روحانی و برنامه های فرهنگی مثل نوجوانی که داره به شما سبک زندگی اسلامی رو یاد میده رو نابود کنه. حالا با هک کردن یا چاقو زدن به صاحبان این کسب و کارها یا پاپوش درست کردن و انتشار کلیپ و…

لطفا هوشیار باشید. گول جریان های مختلف را نخورید. حتما قبل از هر اقدامی فکر کنید چرا امریکا که در ان سر جهان قرار داده صبح تا شب داره ایران رو نشون میده و از همه میخواهد بیاید بیرون و از تو میخواهد دیگه درس نخونی و بشینی کلیپ های ساسی مانکن رو مشاهده کنی و بعدش یه شات بزنی !

در دوران اخر الزمان قرار داریم. پس باید خیلی مراقب باشی. وگرنه اگه پیشونی تو از نماز شب هم پینه بسته باشه ممکنه گمراه بشی.

راستی گلم. خیالت راحت باشه. تمام دیتاهای شما به صورت رمزشده در سرورهای نوجوانی قراردارد و خداروشکر هیچ مشکلی تا کنون برای ان پیش نیامده و نخواهد امد.

خوشحال میشیم نظر خودت رو در این رابطه باما در میان بزاری