سبک زندگی

عزیزان من عیدتان مبارک

عزیزان من عیدتان مبارک.

امیدواریم که تحت عنایات حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و با دعای ارواح مطهر شهیدان و امام بزرگوار، سال شاد و خوش و همراه با امنیت و رفاهی را برخوردار باشید و با خود داشته باشید.

ممکنه در سال گذشته بیمار شده باشید و خدایی نکرده عزیزان خود را از دست داده باشید یاد انکه والدین شما از هم طلاق گرفته باشند یا در درس های خودتان افت تحصیلی داشته باشید و کرونا موجب شده باشه که ناامید شوید و کلا بی انگیزه شوید. اما دیگه وقتشه به خودتون بیاید.

باید سال ۱۴۰۰ که ورود به قرن جدید است را با نگاه دیگری بهش نگاه کنید. با تلاش و امید و توکل بیشتر به جلو بروید. تو الان تونستی یک سال با کرونا کنار بیایی و سختی ها رو تحمل کنی. شک نکن میتونی ادامه مسیر رو با قدرت طی کنی و به ارزوهات برسی

نیت کن امسال با خدا بیشتر رفیق بشی و گناه رو کنار بزاری و بعد نمازهات با خدا حرف بزنی و ازش کمک بخواهی

درس هات رو بهتر بخونی و از فضای مجازی بهترین استفاده را بکنی و سعی کنی امسال وارد بازار کار بشی و درامد کسب کنی. و با والدین خودت هم بیشتر رفیق بشی.

تیم نوجوانی تمام تلاش خودش را میکند تا در سال جدید بهتر از سال قبل در کنار شما باشه و با کلی امکانات جدید و محتوای بهتر همراه شما باشه.

خوشحال میشیم اگه هر پیشنهاد و انتقادی دارید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید و ما را برای ادامه این مسیر راهنمایی و یاری کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن