سبک زندگی

آیا انسان از نسل میمون هاست؟

آیا انسان از نسل میمون هاست؟

شاید شما هم این فرضیه را شنیده باشید که نسل بشر، تکامل یافته و ادامه نسل میمون هاست و یا اینکه میمون‌ها بسیار بسیار شبیه انسان‌ها هستند و شاید اجداد ما محسوب شوند!

اما آیا به راستی انسان و میمون از یک خانواده هستند؟

برخی معتقد هستند که ما از نسل میمون ها هستیم و اصلا خدایی وجود ندارد و اخرت و معاد و پیامبران همه چرت هستند.

گروهی هم به وجود خدا و پیامبران و قران و اخرت اعتقاد دارند و میمون ها را نوعی مخلوق میدانند که توسط خدا خلق شده اند.

در این اموزش اول به اثبات خدا میپردازیم و سپس به سراغ اثبات پیامبران و قران می ایم و در اخر بررسی میکنیم که آیا انسان از نسل میمون هاست؟ و سپس در مورد اخرت و برزخ در کنار شما خواهم بود.

آیا انسان از نسل میمون هاست؟

اثبات خدا و پیامبران

بررسی قران و معجزات ان

انسان و نظریه تکامل داروین

اثبات قیامت و برزخ

چطور با خدا رفیق بشم

 

لطفا پیشنهادها و انتقادهای خودتون رو در بخش دیدگاه های این اموزش مطرح نماید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۱۳ نظرها

 1. سلام در مورد فیلم باید بگم واقعا عالی بود و شک های من رو به خدا پیامبران… برطرف کرد ❤و یه سوال نظریه داروین برای چه کشوری است؟

 2. سلام. خواهش میکنم. نظریه داروین برای قرن ۱۸ است و مربوط به کشور انگلستان که زادگاه داروین بوده است. میتوانید ویکی پدیا را مطالعه کنید

 3. سلام خسته نباشید من ی سوال دارم اونم اینکه واقعا خب عدالت برقرار نیست که ی نفر در خانواده فقیر و ی نفر در خانواده پولدار شاید در قیامت عدالت برقرار بشه ولی حداقل اون عمری که فرد در این دنیا داره یعنی باید زجر کش بشه تا اینکه تو بهشت لذت ببره خب اون هم حق در حداقل بر روی زمین هم حس آرامش داشته باشه حق نداره؟

 4. سلام و یه سوال دیگه من شنیده بودم که میمون ها اول ادم بودن و بعد میمون شدن من باور نکردم ولی میخواستم جواب شمارا هم بدونم با تشکر

 5. سلام. اینکه فرد روز اول در چه خانواده ای به دنیا می اید. پولدار یا فقیر خواست خداوند است. و واقعا هیچ کس حکمت این کار را نمی داند. و در ان دنیا مسلما به تمام این موارد رسیدگی میشود. همچنین طبق اخرین تحقیقات میمون ها فقط میتوانند تا ۱۴ ساعت اینده را پیش بینی کنند. پس این موضوع که فکر کنیم انسان ها میمون می باشند هرگز اثبات نشده است. و با در نظر گرفتن کتب دینی که به عالم ماده و خلقت انسان از خاک اشاره میکند کل فرضیه باطل میشود.

 6. سلام مجدد من ی سوال دیگه هم دارم خدا وعده بهشت داده که بهترین جای ممکن میتونه باشه ولی واقعا یکم مجهوله خدا تن پروری رو نهی کرده ولی در بهشت همه تن پرورند چون هزچی که بخوای در دسترس هست یا راجب حوری های بهشتی خب خدا گفته شهوت رانی بد و نهی شده ولی در بهشت به هرکس وعده حوری های زیبا شده است یا هزاران چیز که خداوند حرام کرده ولی در بهشت آزاد هست این واقعا بی معنی هست که ما اینجا این کار هارو نکنیم بریم بهشت کنیم؟؟؟

 7. سلام. اولا هیچ وقت خدا کاری که اینجا حرام است را در بهشت بهتون حلال نمیکنه. این دنیا نمیتوانید با هر دختری نزدیکی داشته باشید به جز با همسر خود. ان دنیا هم تنها با حوریانی که در اختیار شما باشد رابطه دارید و نمیتوانید از همسر دیگر افراد بهشت سو استفاده کنید. لطفا دقت کنید خدا میگه من شما رو به زمین اوردم تا بیازمایم و جایگاه اصلی شما بهشت است. اگر این دنیا شهوت رانی نکنید در ان دنیا میتوانید از نعمت های پاک بهره ببرید. این وعده قران هیچ مشکل منطقی ندارد.

 8. سلام خسته نباشید میتونید به سبحه من پاسخ دهید این هست که هزاران چیز هست که در قرآن نیست مثل میوه ها یا حیوانات مختلف پس چه جوری میگن اسلام کامل ترین دین هست و ی چیز دیگه مگه حضرت محمد بر همچیز های غیب از سوی خدا خبر نداشت پس چه طور به خسرو پرویز در نامه گفت دخترانتان را نکشید مگر خبر نداشت که خسرو پرویز دختر هارو نمیکشت؟؟

 9. سلام. پاسخ شما در اموزش بیان شده است. در کجا قران بیان شده نماز صبح ۲ رکعت است ؟‌ قران کلیات را بیان کرده است و اصلا فلسفه ۲۵۰ سال امدن امامان برای این بوده که جزییات قران را شرح بدهند. سوال دوم نیز در اموزشی جداگانه بیان خواهد شد.

 10. سلام ممنون از اپلیکیشن شما ببخشید خب من شنیده ام که پیامبران و امامان دانش بالایی داشتن و تا حدودی از غیب با خبر پس چرا هیچ کشف علمی یا ثبت علمی از اونا وجود نداره و ی سوال دیگه من رفتم و تمامی اعجاز هارو دیدم هم ویدئو ها و هم تصاویر آیا همه این اعجاز ها از نظر علمی ثبت شده چون من شنیدیم ی مسلمانی گفت که مثلا کلمه یوم ۳۶۵ بار نیامده و این یک دروغه برای کافر کردن مسلمانان

 11. سلام. پیامبران از اسرار غیب اگاه بوده اند. اما به دنبال نوشتن کشف علمی نبوده اند و هدف انها رسالت و هدایت مردم بوده است. دلیلی نداره که حضرت موسی که دریا را میشکافد بیاید و راهکار ان را برای مردم بیان کند. در قران هزاران معجزه امده است اما دلیل علمی خیلی از انها را هم اکنون بشر به دست نیاورده است و همین موضوع اثبات این است که دانش پیامبران مثل مردم عادی نبوده و نشانه دهنده این است که هر کس به سمت خداوند بره میتونه به این دانش دسترسی پیدا کند. معجزه های قران یا اثبات علمی شده اند یا انکه فراتر از علم بشر هستند و تا کنون هیچ گونه مغایرت علمی برای قران یافت نشده است.

 12. سلام خسته نباشید روز بخیر من چندین سوال داشتم یکی اینکه اگر نظریه اشتباهه چرا ۹۹ درصد ژن شامپانزه و انسان یکی هست و اینکه این بقایا و آثاری که از موجودات فرگشت یافته کشف میشه آیا توضیحی دارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن