سبک زندگی

آیا انسان از نسل میمون هاست؟

آیا انسان از نسل میمون هاست؟

شاید شما هم این فرضیه را شنیده باشید که نسل بشر، تکامل یافته و ادامه نسل میمون هاست و یا اینکه میمون‌ها بسیار بسیار شبیه انسان‌ها هستند و شاید اجداد ما محسوب شوند!

اما آیا به راستی انسان و میمون از یک خانواده هستند؟

برخی معتقد هستند که ما از نسل میمون ها هستیم و اصلا خدایی وجود ندارد و اخرت و معاد و پیامبران همه چرت هستند.

گروهی هم به وجود خدا و پیامبران و قران و اخرت اعتقاد دارند و میمون ها را نوعی مخلوق میدانند که توسط خدا خلق شده اند.

در این اموزش اول به اثبات خدا میپردازیم و سپس به سراغ اثبات پیامبران و قران می ایم و در اخر بررسی میکنیم که آیا انسان از نسل میمون هاست؟ و سپس در مورد اخرت و برزخ در کنار شما خواهم بود.

آیا انسان از نسل میمون هاست؟

اثبات خدا و پیامبران

بررسی قران و معجزات ان

انسان و نظریه تکامل داروین

اثبات قیامت و برزخ

چطور با خدا رفیق بشم

 

لطفا پیشنهادها و انتقادهای خودتون رو در بخش دیدگاه های این اموزش مطرح نماید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫14 نظرها

  1. سلام در مورد فیلم باید بگم واقعا عالی بود و شک های من رو به خدا پیامبران… برطرف کرد ❤و یه سوال نظریه داروین برای چه کشوری است؟

  2. سلام. خواهش میکنم. نظریه داروین برای قرن ۱۸ است و مربوط به کشور انگلستان که زادگاه داروین بوده است. میتوانید ویکی پدیا را مطالعه کنید

  3. سلام خسته نباشید من ی سوال دارم اونم اینکه واقعا خب عدالت برقرار نیست که ی نفر در خانواده فقیر و ی نفر در خانواده پولدار شاید در قیامت عدالت برقرار بشه ولی حداقل اون عمری که فرد در این دنیا داره یعنی باید زجر کش بشه تا اینکه تو بهشت لذت ببره خب اون هم حق در حداقل بر روی زمین هم حس آرامش داشته باشه حق نداره؟

  4. سلام و یه سوال دیگه من شنیده بودم که میمون ها اول ادم بودن و بعد میمون شدن من باور نکردم ولی میخواستم جواب شمارا هم بدونم با تشکر

  5. سلام. اینکه فرد روز اول در چه خانواده ای به دنیا می اید. پولدار یا فقیر خواست خداوند است. و واقعا هیچ کس حکمت این کار را نمی داند. و در ان دنیا مسلما به تمام این موارد رسیدگی میشود. همچنین طبق اخرین تحقیقات میمون ها فقط میتوانند تا ۱۴ ساعت اینده را پیش بینی کنند. پس این موضوع که فکر کنیم انسان ها میمون می باشند هرگز اثبات نشده است. و با در نظر گرفتن کتب دینی که به عالم ماده و خلقت انسان از خاک اشاره میکند کل فرضیه باطل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن